• بنر مناسبتی
 • بنر دیوارنگاره روز دختر میدان ولی عصر تهران
 • پاک نهاد، تارنمای خانواده درمانی ایرانی - اسلامی
  پاک
  نهاد
  تارنمای خانواده درمانی ایرانی - اسلامی
  و خانواده پژوهی
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • لا شَفیعَ لِلمَرأَةِ أَنجَحُ عِندَ رَبِّها مِن رِضا زَوجِها
  هیچ شفیعی برای زن نزد
  پروردگارش، نجات بخش تر از
  رضایت شوهر
  نیست!
  امام محمد باقر(ع)
 • المَرأَةُ الصّالِحَةَ اَحَدُ الکَاسِبیِن
  زن شایسته
  یکی از دو عامل پیشرفت خانواده است
  پیامیر عظیم الشأن اسلام، حضرت محمد (ص)

نخستین جشنواره زن، خانواده و رسانه برگزار شد + گزارش تصویری

  
align=bottom

در نخستین جشنواره زن، خانواده و رسانه یک هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال و در مجموع از 20 خبرنگار و روزنامه‌نگار برگزیده این جشنواره تقدیر شد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، زهره آشتیانی، دبیر جشنواره زن، خانواده و رسانه صبح امروز در مراسم برگزاری این جشنواره گفت: از مجموع 785 اثر دریافتی در حوزه زنان و خانواده حدود 49 درصد آن در بخش زن و اجتماع، 19درصد در بخش زن و فرهنگ، 17درصد در بخش زن و مشارکت و 15 درصد در بخش زن و اقتصاد بود....
وی ادامه داد: آثار دریافتی از شرکت کنندگان این جشنواره به تفکیک قالب‌های خبری شامل 7 درصد آثار دریافت شده بخش تیتر، 2 درصد خبر، 12 درصد گزارش خبری، 27 درصد گزارش تحلیلی توصیفی، 8 درصد مقاله، 11 درصد یادداشت و سرمقاله، 19 درصد مصاحبه، 9 درصد عکس‌نوشت و 3 درصد طرح و کاریکاتور هستند.
آشتیانی با بیان اینکه سه شنبه گذشته کمیته نهایی داوری تشکیل شد، افزود: از مجموع آثار دریافتی، 331 اثر شایسته حضور در مرحله داوری میانی تشخیص داده شدند، 99 اثر برای داوری نهایی و کسب رتبه‌های برتر انتخاب شدند که شامل 13 تیتر، 7 خبر، 12 گزارش خبری، 11 گزارش تحلیلی توصیفی، 11 مقاله، 12 یادداشت و سرمقاله، 19 مصاحبه، 7 عکس نوشت و 7 طرح و کاریکاتور می‌شود.
آشتیانی یادآور شد: 65 درصد از آثار ارسالی از سوی رسانه‌های مکتوب و باقی آثار را خبرگزاری‌ها ارسال کردند.در این جشنواره در چند مرحله یک هزار آثار ارسالی از سوی هیات داوران مورد بررسی قرار گرفت که در مجموع از پدیدآورندگان ٢٠ اثر ارسالی تقدیرشد. مهرو ماهر، خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا با گزارش «اعطای گذرنامه خدمت، راه حل مشکل بانوان عازم به خارج از کشور/ برای مشکل امثال نیلوفر اردلان، فقها راه حل ارائه دهند» به عنوان نفر سوم این جشنواره برگزیده شد.

جشنواره زن، خانواده و رسانه امروز شنبه 25دی ماه با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی رئیس جمهور و نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر تهران در کتابخانه ملی برگزار شد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

خانه و خانواده در آئینه ی رسانه های کشور

رفاه و آسیب های اجتماعی


خانواده از نگاه خبرگزاری ایسنا


سبک زندگی اسلامیپاک نهاد، تارنمای خانواده درمانی ایرانی - اسلامی
Copyright © 2011
قالب از: سایت ستاپ بازطراحی قالب: عبدالرضا زرگری
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات